Letní 25% sleva na vše s kódem ,,leto'' při uplatnění v košíku.

Jak náramky energeticky očistit?

 

Netušíte, jak po zakoupení náramky energeticky očistit a jak o ně pečovat?

 

Péče o náramky z krystalů

V nejlepším případě zamezte, aby se ostatní lidé dotýkali vašeho krystalu nebo šperků, znečistí se cizími vibracemi a nebudou již kompatibilní s vašim energetickým polem. Uchovejte krystaly pečlivě - každý samostatně zabalený.

Pokud jsou uloženy společně kameny různé tvrdosti, mohou tvrdší poškrábat nebo poškodit měkčí - a to i v případě, že se jedná i o vyhlazené kameny.

 

Čištění krystalových náramků

Je důležité, abyste krystaly před požitím i po něm očistili. Zajistíte tak, že z krystalů odstraníte zbývající disharmonii a že budou naplněny pozitivní energií.

  • Vynikající prastarý způsob čištění je spojen s použitím kouře. Nechte kouř, aby procházel skrz krystaly a odstranil tak přetrvávající disharmonii. Pokud jste uvnitř, nechte otevřená okna, aby jimi mohla uniknout stagnující energie.Kameny a šperky z nich můžete vykuřovat vykuřovacím svazkem bylin anebo dřeva. Vykuřovací svazky jsou nejčastěji vyrobeny z šalvěje a sladké trávy, nebo šalvěje a cedru. Obě součásti vykuřovacího svazku hrají v procesu vykuřování důležitou roli. Šalvěj se používá k odstranění negativních energií, duchů a vlivů, zatímco sladká tráva nebo cedr bude sbírat nové a pozitivní energie. Můžete použít také vykuřovací misku se směsí na vykuřování. Všechny uvedené pomůcky jsou běžně k dostání.

  • Pomyslné baterie lze dobít také tím, že krystal na několik hodin položíte na místo, kde na něj bude dopadat sluneční nebo měsíční světlo.

 

Programování krystalů

Krystaly je dobré zasvětit účelu, k němuž je budete používat. Nové krystaly zasvěťte hned po vyčištění. Tak zkoncentrujete energii krystalu.

Dejte si krystal do dlaní a zahleďte se na záři, která jej obklopuje.

Poté vyslovte: ,,Zasvěcuji tento krystal nejvyššímu dobru. At slouží světlu a lásce.“

Při programování držte krystal v ruce a otevřete se vyšší moci, která vás bude provázet. Pečlivě přemýšlejte o účelu, k němuž si kámen přejete používat. Buďte zcela konkrétní! Potřebujete-li krystal k tomu, aby vám přinesl lásku, popište přesně, o jakou lásku se vám jedná. Jestliže toužíte po uzdravení, jasně vyslovte, co přesně si přejete, aby se stalo. Poté, co konkrétně zformulujete své přání, nalaďte se na krystal. Přesvědčte se současně, že je to pro daný účel ten správný kámen. Až budete dokonale naladění, proneste nahlas: „Programuji tento krystal na ... /doplníte účel, který jste stanovili/."

Po obřadu položte krystal na místo, kde jej budete mít často na očích, nebo si ho dejte do kapsy. K dosažení stanoveného cíle může také pomoci, pokud kámen dvakrát či třikrát /i vícekrát/ za den vezmete do ruky. Je možné, že budete muset programování krystalů i několikrát zopakovat.

 

<