V TERMÍNU 29.7.-7.8. NEBUDEME VYŘIZOVAT OBJEDNÁVKY Z DŮVODU DOVOLENÉ! BĚHEM TÉTO DOBY LZE VYUŽÍT 20% SLEVU S KÓDEM : dovolenka

Wrap z minerálních kamenů z matného tromlovaného jaspisu a květ lotosu

 

Jaspis přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází. V duševní rovině napomáhá jaspis při rychlém uvažování. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy.

Symbol lotosu jako květiny představuje jeden z nejváženějších symbolů buddhismu. Legenda o Buddhovi vypráví, že sotva se narodil, uděl sám několik krůčků bez jakékoli pomoci a tehdy na každém místě, kam vstoupil, vykvetly lotosy. Symbolizuje znovuzrození a dlouhý život. V buddhismu značí cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině.

Náramkový wrap na zápěstí vytváří dojem dvou různých náramků. Kombinace kamenů se k sobě vzájemně velice hodí. Nebojte se „mixovat“ náramky, je to hit :-).

velikost korálků - 8 a 6 mm

délka náramku - 34-36 cm / pružný vlasec

materiál korálků - tromlovaný jaspis

Jak jej energeticky očistit? ♥


Více fotek na   –

 

Skladem
Kód: 101
Značka: Ocean inside
790 Kč
Kategorie: Dlouhé náramky - wrapy
Výběr dle velikosti minerálů: 8 mm, 6 mm
Výběr náramku podle obsaženého minerálu: Jaspis

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: