Náramky z minerálů s Buddhou, lávový kámen a howlit


Kombinace těchto tří náramků, které se navzájem skvěle doplňují, oživí váš každodenní outfit. Tyto náramky se dobře kombinují s jinými nebo s hodinkami. Jsou zde použity různé druhy minerálů a dřevěné korálky.

Howlit: Napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Howlit dává slovní vyjádření ambicím - duchovním i hmotným – a pomáhá při jejich naplnění. Tento kámen také uklidňuje mysl a napomáhá při usínání.

Lávový kámen: Žhavá láva (magma) je jako krev Matky Země. Je to obrovská životadárná neutuchající síla, přímo nálož síly! Lávový kámen si tuto životadárnou sílu Matky Země uchovává v sobě, navíc má schopnost kumulovat další teplo, proto se lávové kameny tak výborně uplatňují při masážích. Lávový kámen ve vás probudí váš vlastní rezervoár síly.

Hematit: Hematit přivádí do rovnováhy a pomáhá čistit veškeré dráhy meridiánů a podporuje proud energie v nich. To má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle. To proto, že správná funkce meridiánů odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy.

velikost korálků - 8, 6 a 6 mm

délka náramku -  3x 18 cm / pružný vlasec

materiál korálků - hematit, howlit a lávový kámen

Jak jej energeticky očistit? ♥


Více fotek na   –

 

Můžeme doručit do:
20.4.2020
Vyprodáno
Kód: 979
Značka: Ocean inside us
790 Kč –13 % 690 Kč
Kategorie: Dlouhé náramky - wrapy
Výběr dle velikosti minerálů: 8 mm, 6 mm
Výběr náramku podle obsaženého minerálu: Lávový kámen