Wrap z minerálních kamenů růžového nefritu, dřevěnými korálky a lotus

 

Růžový nefrit v duševním životě stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Přináší soběstačnost. Dokáže odhalit negativní myšlenky skryté v hloubi duše a uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek a dokáže předestírat jednotlivé úkoly jako jednodušší. Do duševního života vstupuje nefrit také jako kámen snů. Pokud jej položíme na čelo, přináší sny nabízející zevrubný pohled do nitra věcí. Napomáhá uvolnění emocí, zejména podrážděnosti.

Symbol lotosu jako květiny představuje jeden z nejváženějších symbolů buddhismu. Legenda o Buddhovi vypráví, že sotva se narodil, uděl sám několik krůčků bez jakékoli pomoci a tehdy na každém místě, kam vstoupil, vykvetly lotosy. Symbolizuje znovuzrození a dlouhý život. V buddhismu značí cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině.

Náramkový wrap na zápěstí vytváří dojem dvou různých náramků. Kombinace kamenů se k sobě vzájemně velice hodí. Nebojte se „mixovat“ náramky, je to hit :-).

velikost korálků - 8 mm

délka náramku - 34-36 cm / pružný vlasec

materiál korálků - růžový nefrit a dřevo

Jak jej energeticky očistit? ♥


Více fotek na   –

 

Můžeme doručit do:
20.4.2020
Vyprodáno
Kód: 100
Značka: Ocean inside
690 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Výběr dle velikosti minerálů: 8 mm, 6 mm

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: