Luxusní náramek z polodrahokamu peridot AAA Egypt

Náramek vytvořen ze vzácného polodrahokamu peridot v nejvyšší kvalitě.

  • náramek je vyroben z minerálních kamenů : peridot AAA kvalita
  • země původu : Egypt
  • velikost minerálních kamenů : 7 mm
  • délka náramku : nejoblíbenějších 17-18 cm

Peridot nebo také olivín se považuje za kámen chránící lidskou auru, který odhaluje přítomnost jedovatých látek na všech úrovních a neutralizuje je. Odstraňuje staré problémy, pocity viny nebo posedlosti. Současně radí, jak se oprostit od vnějších vlivů a jak získat vlastní vyšší energii coby průvodce životem. Pokud se věnujete duševní práci, pomůže vám v rychlém postupu vpřed. Tento kámen je zvláště užitečný pro léčitele.     

Připisují se mu také uklidňující účinky. Jedná se o drahokam, který zvyšuje srozumitelnost myšlenek, jejich průzračnost a celkovou pohodu. V duševním životě olivín potlačuje žárlivost, nelibost, lítost a zlost. S pomocí olivínu by měl každý dokázat přiznat své chyby a poté pokračovat dál. Prý pomůže přijmout odpovědnost za vlastní život. 

Olivín pomáhá plícím, močovému měchýři, srdci, trávicímu traktu a slezině. Jak bylo uvedeno, odhaluje přítomnost jedovatých látek (na všech úrovních) a dokáže je neutralizovat. Mírní depresi, podporuje metabolismus a pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest.    

Můžeme doručit do:
25.4.2024
Dočasně vyprodáno
Kód: 554
Značka: Ocean inside
990 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
<